GEO 120 – zestaw zarówno dla muzyki rockowej jak i rozrywkowej.

Kolumny półkowe konstrukcja bas-reflex.

Parametry:

  • moc sinusoidalna 120 W
  • moc muzyczna 160 W
  • efektywność 88 db
  • pasmo przenoszenia 40 – 20000 Hz
  • Impedancja 8 ohm
  • waga szt. 11 kg
  • koszt pary 765 zl

 

GEO 120

Wrażenia odsłuchowe:

Kolumny są niewielkie. Mają dobrą i efektywną perkusję. Dźwięki średnie są lekko schowane, dzięki temu zestaw jest bardzo dynamiczny i przy rytmach densowych góruje nad innymi. Bas jest krótki i precyzyjny, średniej wielkości skrzynki da się ustawić na półce i podłodze, równie dobrze radzą sobie na standach. Głośniki basowe są niesamowite bardzo mnie zaskoczyły swym precyzyjnym i jak za tę cenę efektywnym basem. Zestaw nie męczył swym brzmieniem. Sceny są równomiernie rozłożone. Przyjemnie i naturalnie choć mało przestrzennie. Fortepian jest po prostu sceniczny, ma romantyzm i egzotykę jednocześnie. Dobra analityczność. Soprany bardzo delikatne dobrze zaznaczone – podobają się. Sax jest bardzo elegandzki metaliczny. Bas natomiast zdecydowany żywy.

Budowa:

Konstrukcja z płyty wiórowej b.reflex z przodu u dołu skrzyni. Czołówka ma grubość 3,6 cm, boki po 1,8 cm wewnątrz skrzynia wzmacniana poprzeczkami. Pozłacane zaciski okablowanie OFC. Zwrotnica 6 db/okt , bas o średnicy 20 cm STX sounstation z membraną węglanową, sopran tekstylny 22mm kopułka firmy Tonsil. Skrzynia ciężka i solidnie skręcona. Pozłacane zaciski.

Wymiary wys/szer/głęb 53x24x28, moc sinusoidalna 120W, Impedancja 8 ohm, Pasmo przenoszenia 40-20000 hz, Efektywność 88 db. Waga 11 kg szt.

Konkluzja:

Szczegóły są dobre. Jest to dobry zestaw zarówno dla muzyki rockowej jak i rozrywkowej. Polecam dla osób lubujących się w dobitnym basie na tych skrzyniach techno jest techno:)