VIA center mahoń

Special Edition For Bodzio Kolumna półkowa konstrukcja bas-reflex z przodu.
Parametry:

  • moc sinusoidalna 100 W
  • moc muzyczna 150 W
  • efektywność 88 db
  • pasmo przenoszenia 40 – 20000 Hz
  • Impedancja 8 ohm
  • waga szt. 13 kg
  • koszt szt. 296 zl

 

VIA center mahoń

Special Edition For Bodzio

Wrażenia odsłuchowe:
Głośnik Centralny spełniający swoje zadanie nie tylko w systemie kina domowego ale również jako kolumna do słuchania muzyki w pełnym tego słowa znaczeniu. Barwa basowa precyzyjna, reszta pasma czysta bez dziwnych podbarwień pudełkowych dźwięków, jakie towarzyszą ogólnodostępnym głośnikom centralnym. Jest to kolejny model z serii głośników centralnych, które grają prawdziwym czystym dźwiękiem a nie buczą. Tony wysokie cykają bardzo wyraźnie co przekłada się nader pozytywnie podczas projekcji filmowej. Głos lektora jest naturalny i miękki. Szczegóły dźwiękowe dokładne. Jednym słowem wszystko to czym powinna charakteryzować się porządna centralka.

Budowa:
Skrzynia wykonana z płyty laminowanej z podwójną ścianką przednią (czyli czołówka 3,6cm grubości), wzmocnienia miejscowe i boczne ścianek. Obudowa zawiera w swej konstrukcji liczne przegrody poprzeczne stosowane z powodzeniem w najwyższej klasie konstrukcjach, przy kolumnach z najwyższej półki cenowej. W skrzyni pracują dwa głośniki basowe arn150/65-4. Producentem jest TVM Acoustic, basy mają membrany celulozowe impregnowane. Sopran to Tonsil -owska kopułka jedwabna. Zwrotnica 12/6db dwudrożna. Zaciski gold, instalacja miedź beztlenowa 1,5mm2. Dwa b-reflexy w przedniej ściance. Głośniki basowe i sopran odpowiednio są ekranizowane magnetycznie, dlatego swobodnie można bez obawy o telewizor, głośnik umieścić blisko ekranu.

Wymiary wys/szer/głęb 19x55x36,8, moc sinusoidalna 100W, Impedancja 8 ohm, Pasmo przenoszenia 40-20000 hz, Efektywność 88 db. Waga 13 kg szt.

Konkluzja:
Sprzęt dla koneserów kina domowego w pełnym tego słowa znaczeniu. Jeżeli ktoś zadaje sobie pytanie – dlaczego jego kino domowe jest kiepskie? To odpowiedź jest prosta – zobacz co za pudełko puka zamiast prawdziwej centralki.