VIA 100 silver

Konstrukcja bas-reflex z tyłu.
Parametry:

  • moc sinusoidalna 100 W
  • moc muzyczna 150 W
  • efektywność 88 db
  • pasmo przenoszenia 40 – 20000 Hz
  • Impedancja 8 ohm
  • waga szt. 13 kg
  • koszt pary 710 zł

 

VIA 100 silver

Wrażenia odsłuchowe:

Kolumienki idealnie nagłaśniają pomieszczenia do 15m2 powyżej tej powierzchni trzeba koniecznie pokombinować z ustawieniem tych skrzyneczek i oczywiście z miejscem do odsłuchu. Bas z tych kolumn schodzi nad wyraz nisko podczas testów słyszalny basik 35Hz!! Skuteczność tego zestawu wystarczy na wykorzystanie tych skrzyneczek do zorganizowania wspaniałej prywatki. Sopran tytan wspaniale i wyraźnie prezentuje wysokie tony. Tony średnie są melodyjne lekko schowane w stosunku do basu i sopranu co stwarza idealne warunki dla słuchaczy muzyki Techno, Pop, Soul czy Disco. Kolumny znakomicie nadają się do tego by je zastosować jako tył systemu Dolby Digital.

Budowa:
Skrzynia wykonana z płyty wiórowej laminowanej o grubości 1,8 cm, czołówkę tworzą dwie sklejone i skręcone części. Wewnątrz wzmocnienia poprzeczne i miejscowe. Labirynt nie pozwala na fale stojące, które przy dwudrożnych systemach mogą stać się udręką. Wytłumienie cięta gąbka o grubości 2,5 cm. Bas reflex umieszczony z tyłu u góry. Zaciski złocone instalacja wykonana z przewodów OFC, zwrotnica 12 db/okt. Kolumny malowane na srebrno, tył czarny mat. System dwudrożny sopran Tytanowy (TONSIL), Basy 2x12cm z membraną z włókna węglowego (STX-a).

Wymiary wys/szer/głęb 55x19x33, moc sinusoidalna 100W, Impedancja 8 ohm, Pasmo przenoszenia 40-20000 hz, Efektywność 88 db. Waga 13 kg szt.

Konkluzja:
VIA 100 silver są kolejną edycją kolumn skierowanych do osób, które chcą mieć porządne uderzenie w niewielkich skrzyneczkach, a dysponują niewielkiej mocy wzmacniaczem. Polecam do pomieszczeń o powierzchni do 21m2